Budakörnyéki iránytű E-mail Keresés


Milák Kristóf a legjobb megyei sportoló

Sporthírek > Pest megye

2018-12-14


A rendezvényt Szabó István, a Pest Megyei Közgyűlés elnöke nyitotta meg, aki köszöntőjében elmondta, hogy a sport a bizonyíték, hogy lehet és érdemes küzdeni. „Hogy nincsenek határok, és nincsenek korlátok sem, csak a lehetőség adott, hogy még egy lépést tegyünk, és még jobbak legyünk.”

Majd köszönetet mondott a sportolóknak az elmúlt évek eredményeiért. „Önök megmutatták, hogy nem számít a kor, vagy az, hogy ki milyen nagy és erős. Bebizonyították, hogy az egyetlen, ami igazán fontos – az egyetlen, ami igazán számít –, hogy mi mit tettünk a siker érdekében.”

A díjak átaádásban Dombi Rudolf olimpiai bajnok kajakozó és Urr Anita, a Magyar Paralimpiai Bizottság főtitkára vettek részt.

Az év Pest megyei sportolói, sportszervezeteinek díjazottjai:

AZ ÉV LEGEREDMÉNYESEBB PEST MEGYEI SPORTSZERVEZETE SPECIÁLIS SPORTÁGAK KATEGÓRIÁBAN
VÁCI REMÉNYSÉG SE

AZ ÉV LEGJOBB PEST MEGYEI SPORTOLÓJA SPECIÁLIS SPORTÁGAK KATEGÓRIÁBAN
3. DÍJ KERESZTESI ERIKA – VÁCI REMÉNYSÉG SE
2. DÍJ SZÖLLÕSI ISTVÁN – VÁCI REMÉNYSÉG SE
1. DÍJ KÁLMÁN KRISZTINA – VÁCI REMÉNYSÉG SE

AZ ÉV LEGEREDMÉNYESEBB SZABADIDÕSPORT SZERVEZETE
TOP FITNESS SZABADIDÕ ÉS SPORTEGYESÜLET, DABAS

AZ ÉV LEGEREDMÉNYESEBB ÁLTALÁNOS ISKOLÁJA
3. DÍJ ABONYI SOMOGYI IMRE ÁLTALÁNOS ISKOLA
2. DÍJ SZIGETSZENTMIKLÓSI BÍRÓ LAJOS ÁLTALÁNOS ISKOLA
1. DÍJ VÁCI ÁRPÁD FEJEDELEM ÁLTALÁNOS ISKOLA

AZ ÉV LEGEREDMÉNYESEBB KÖZÉPISKOLÁJA
3. DÍJ BUDAÖRSI ILLYÉS GYULA GIMNÁZIUM ÉS SZAKGIMNÁZIUM
2. DÍJ GÖDÖLLÕI TÖRÖK IGNÁC GIMNÁZIUM
1. DÍJ VÁCI SZC BORONKAY GYÖRGY MÛSZAKI SZAKGIMNÁZIUMA ÉS GIMNÁZIUMA

AZ ÉV LEGEREDMÉNYESEBB KIS ISKOLÁJA
SZENTLÕRINCKÁTA, IMRE SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA
DIÁKSPORTÉRT DÍJ
NAGY LÁSZLÓNÉ – ALBERTIRSA

AZ ÉV TESTNEVELÕJE
SZIKORA GYULA – VÁCI ÁRPÁD FEJEDELEM ÁLTALÁNOS ISKOLA
NIEDERMÜLLERNÉ KARCAG ILDIKÓ – VÁCI SZC BORONKAY GYÖRGY MÛSZAKI SZAKGIMNÁZIUMA ÉS GIMNÁZIUMA

AZ ÉV LEGJOBB PEST MEGYEI DIÁKSPORTOLÓJA ÁLTALÁNOS ISKOLÁS KOROSZTÁLYBAN
3. DÍJ FEDOR ZOLTÁN – DUNAHARASZTI MTK
2. DÍJ SZÛCS BIANKA – BUDAÖRSI DSE
1. DÍJ KESZTHELYI LUCA – CEGLÉDI VSE

AZ ÉV LEGJOBB PEST MEGYEI DIÁKSPORTOLÓJA KÖZÉPISKOLÁS KOROSZTÁLYBAN
KOLOZSVÁRI KINGA - SZIGETSZENTMIKLÓS-TÖKÖL SPORTEGYESÜLET

AZ ÉV LEGJOBB PEST MEGYEI CSAPATA UTÁNPÓTLÁS KOROSZTÁLYBAN
ÁCS KRISTÓF ÉS BÁCSKAI MÁTÉ – VÁC VÁROSI EVEZÕS CLUB

AZ ÉV LEGJOBB PEST MEGYEI SPORTOLÓJA NÕI UTÁNPÓTLÁS KOROSZTÁLYBAN
ÖZBAS SZOFI – CEGLÉDI VSE

AZ ÉV LEGJOBB PEST MEGYEI SPORTOLÓJA FÉRFI UTÁNPÓTLÁS KOROSZTÁLYBAN
HULLER DÁNIEL GELLÉRT – DUNAKESZI VSE

AZ ÉV LEGJOBB PEST MEGYEI CSAPATA FELNÕTT KOROSZTÁLYBAN
GVM EUROPE-VÁC – NÕI KÉZILABDA CSAPATA

AZ ÉV LEGJOBB PEST MEGYEI SPORTOLÓJA NÕI FELNÕTT KOROSZTÁLYBAN
NÁDHÁZY EVELIN – GÖDÖLLÕI EAC

AZ ÉV LEGJOBB PEST MEGYEI SPORTOLÓJA FÉRFI FELNÕTT KOROSZTÁLYBAN
MILÁK KRISTÓF - ÉRDI ÚSZÓ SPORT KFT (jelenleg a Budapesti Honvéd SE sportolója, a díjat az Érdi Úszó Sport Kft. színeiben elért eredméyeiért kapta)

AZ ÉV EDZÕJE
BÍRÓ TAMÁS – CEGLÉDI VSE

Fotók: Fényes Gábor

forrás: pest Megye Önkormányzata


Vissza